Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aradığınızı bulmanızı sağlayacak kelimeyi girin ve gerisini bize bırakın.
 

VEGA LOTIZ ÜRETIM

İzlenebilirlikte Yüksek Standartlar, Kalitede Öncü

Vega Lotiz Üretim, izlenebilirlik esasına göre üretim gerçekleştiren işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş bir üretim programıdır. Lotiz Üretim Programı, üretim süreçlerini titizlikle yönetmek ve hammadde/malzeme izlenebilirliğini sağlamak için tasarlanmıştır. İşletmelerin üretimde kullandığı hammadde ve malzemelerin lot veya parti numaralarını izleyerek, üretim süreçlerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.

Vega Lotiz Üretim’in Sunduğu Özellikler:

  1. Lot/Parti İzleme: Üretimde kullanılan hammadde ve malzemelerin lot veya parti numaralarını izleyerek, her aşamada hangi lot veya parti numarasının kullanıldığını takip etme imkanı sağlar.
  2. Lot Oluşturma: Üretimi gerçekleştirilen mamül için lot veya parti numarası oluşturabilirsiniz. Bu sayede her bir üretilen ürünün izlenebilirliği artar.
  3. Karekod (QR) Oluşturma: Lot numaralı mamüller için karekod (QR) oluşturabilirsiniz. Bu sayede ürünlere dair bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde okutabilirsiniz.
  4. Satınalma, Üretim ve Satış Aşamasında Lot Takibi: Satınalma, üretim ve satış aşamalarında lot takibi yaparak, her aşamada hangi lot numaralarının işin içinde olduğunu görebilirsiniz.
  5. Web Üzerinde İzlenebilirlik Sorgulamaları: İzlenebilirlik sorgulamalarını web üzerinden kolayca oluşturabilir ve bu sayede herhangi bir yerden ürünlerinizin izlenebilirlik durumunu kontrol edebilirsiniz.

Vega Lotiz Üretim, işletmelerin üretim süreçlerini daha şeffaf ve izlenebilir bir hale getirerek kalite standartlarını yükseltiyor. İş süreçlerinizdeki kontrolü artırarak güvenilir üretim yapmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için Vega Lotiz Üretim’i tercih edin!

VEGA LOTIZ ÜRETIM Neler Yapar?
  • Üretimde kullanılan Hammadde/malzemenin Lot/Parti numaralarının izlenmesi
  • Üretimi gerçekleştirilen Mamül için Lot/Parti numarası oluşturabilme
  • Lot Numaralı Mamüller için KareKod ( QR ) oluşturabilme
  • Satınalma aşaması-Üretim Aşaması ve Satış Aşamalarında LOT takibi,
  • Ve Web üzerinde İzlenebilirlik Sorgulamalarının oluşturulması yapılabilmektedir
Önceki
Sonraki
Bize Yazın
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şuan VEGA LOTIZ ÜRETIM başlığındasınız...